WordPress Temaları

| 08 Aralık 2011 |


WordPress Colorlabs Temaları İndirimde

CMS sistemlerinden biri olan WordPress için ücretsiz pek çok tema olduğu gibi sürekli güncellenen ücretli temalarda mevcut. İş, blog, dergi, gazete, fotograf blogu, web uygulamaları gibi kategorilerde 23 adet WordPress teması şu anda promosyon olarak indirimde. Paypal veya kredi kardı ile yaptığınız ödemenin ardından bilgisayarınıza indirebiliyorsunuz. Ticket sistemi ile ücretsiz destek almanız mümkündür. Bir iş günü içersinde size dönüş yapıyorlar. Aralık ayı sonunda satışa sunulacak iki yeni temayıda   her biri 3 $ dan satın alabilirsiniz. Eğer daha profesyonel ve seo uyumlu temalar kullanmak isterseniz bu siteye bir göz atmanızı öneririm. Bazı temalar ise tamamen ücretsiz.

Bu temalarda jquery gibi slide özellikleri yanı sıra w3c standartlarında kodlana temalar ayrıca mobil telefonlara uyumlu durumda. WordPress admin paneli içinde kendi sekmesi üzerinden pek çok özelliği aktive edebilir. Bileşen kısmından da ilgili alanlara bunları ekleyebilirsiniz. Aralık ayı sonuna kadar 69$ fiyata 23 tema oldukça cazip gözüküyor   , ilgilenenlere duyurulur. Themes kısmından demoları görüntüleyebilirsiniz.

Premium WordPress Themes DetaylarıKategori: Internet

Bora M. Deniz ()

Teknoloji, internet, ve bilişim gibi konularda paylaşımlarım ve yazılarımla 2011 den beri teknorapor.com dayım. Sosyal medya da yararlı bulduğunuz yazılarımı paylaşmanız dileklerimle... The author shares and writings IT, internet and technology news blog offering

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

« Paylaş