Ücretsiz Web Disk Alanı

| 27 Nisan 2013 |
Ücretsiz internet üzerinden disk alanı hizmeti ;

Yandex bize, 10GByte lık ücretsiz bir disk alanı, Google ise 5GByte +10 Gbyte Mail alanı sunuyor. 
Web üzerindeki disk alanınıza internet bağlantısı olan her yerden ulaşabilir görüntüleyebilir Arkadaşlarınızla paylaşabilirsiniz.Bağlantı için sadece PC değil, internete çıkabilen tüm cihazları kullanabilirsiniz. iPhone,Android Telefonlar için ilgili uygulamaları Apple store veya Google Play Store lardan yüklemeniz yeterli olacaktır. Arama barında Google Drive veya Yandex Disk olarak uygulamara erişmeniz mümkün. Yandex Disk kullanımı gerek Twitter, Facebook veya Google plus hesaplarınız üzerinden aktive edebilirsiniz. Dilerseniz yeni bir kullanıcı oluşturun.

googledrive
Giriş yaptığınıda her iki servis hizmeti içinde eğer pc kullanıyorsanız bir uygulama dosyası indirmeniz gerekiyor. Kurulumun ardından oluşan Google Drive veya Yandex Disk üzerinden disk alanlarınızı ulaşabilirsiniz. Yapmanız gereken sadece sürükle bırakla masaüstünüzden web arayüzünde görüntülediğiniz disk alanına dosyaları kopyalamanız. Bunu klasör olarak da yapabiliyorsunuz.Oldukça faydalı bir hizmet ücretsiz 10G Byte clound alanın ilerde daha da arttırılmasını umarım.

yandexdisk
İlgili hizmetlere aşağıdaki linklerden ulaşabilirsiniz;
https://drive.google.com/
http://disk.yandex.com.tr/Kategori: İp Uçları

Bora M. Deniz ()

Teknoloji, internet, ve bilişim gibi konularda paylaşımlarım ve yazılarımla 2011 den beri teknorapor.com dayım. Sosyal medya da yararlı bulduğunuz yazılarımı paylaşmanız dileklerimle... The author shares and writings IT, internet and technology news blog offering

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

« Paylaş