Tekil Hit için 4 altın Kural

| 26 Temmuz 2011 |
 Web sitenizin ziyaretçi sayısını yükseltmek için 4 altın kural

1.Dikkat çekici başlıklar: İçeriği ne olursa olsun okur için öncelikli olan başlığın etkisidir.
2.Basit kelimelerle anlatım: Senin anlatabileceğin en fazla şey karşındakinin anlayabileceği ile sınırlıdır. O yüzden geniş kitlelere bilgiti en basit yoldan ulaştırmak önemli.
3.Kısa cümleler ve paragraflar kullanın: Çok daha kısa cümleler va akıcılık zaman zaman yapılan paragraf başlıkları yazının tamamen okunmasını sağlayacaktır.
4.Karşılıklı konuşuyor gibi yazın: Bu durum samiyet kurulmasını ve yorum almanızı sağlayabilir. Kişiliğinizi makaleye yansıtın. Yazının okunabilirliği ve yazıya ısınma daha doğal içten kendinizi kattığınız yada empati yeteneklerinizi ortaya koyduğunuz bir yazı ile sağlanır.

Bunları yaparken ; Sitenizi tüm arama motorlarına kaydettirin. Aksi taktirde arama motorlarının sitenizi bulması zaman alabilir. Sitenizi sosyal ağlarda site tanım sayfaları yardımıyla yeni okurlarla buluşturun. Sitenizi gerekirse Google Adwords üzerinden reklamlarla tanıtın. Aktif Kullanıcı sayısı fazla olan formlarda yazdığınız yazılarlar sitenizi tanıtın. Sitenizi ağızdan ağıza reklam yoluyla tanıdıklarınız vasıtasıyla başkalarına ulaştırın ve sitenizi güncel tutun.Kategori: İp Uçları, Webmaster

Bora M. Deniz ()

Teknoloji, internet, ve bilişim gibi konularda paylaşımlarım ve yazılarımla 2011 den beri teknorapor.com dayım. Sosyal medya da yararlı bulduğunuz yazılarımı paylaşmanız dileklerimle... The author shares and writings IT, internet and technology news blog offering

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

« Paylaş