NFS the Run ! “Hayatınız için yarışın”

| 26 Haziran 2011 | 1 Yorum


NFS the Run

Electronic Arts firmasının Kasım 2011 de piyasaya çıkarmayı düşündüğü Need For Speed The Run oyunu San Francisco,New York,Las Vegas, Denver, Detroit gibi pek çok şehirde geçen bir tur yarışı olacak. Gerek yarış , gerekse polis teşkilatı ile süre gelen çekişmeler oyun tanıtım videosunda “Hayatınız için yarışın” sloganı ile lanse edilmiş. Oyun PC, PS3 ve Xbox 360 platformunda kullanılabilecek.Yarış ve aksiyon ağırlıklı bu oyunun demosu gerçekten etkileyici.  

Oyunun sayfasına buradan ulaşabilirsiniz. http://www.needforspeed.com/therun/

Need for speed RUN ne zaman geliyor?

18.kasım.2011 tarihinde Need for speed RUN piyasaya çıkacak. Yazıda yer alan tanıtım Filmini seyrederseniz oyunun ne kadar başarılı olduğunu görebilirsiniz. Porsche 911 Cerrara S 2in 2012 modeli oyunda kullanılarak tanıtımı yapılmış durumda. Oyunu diğerlerinden farklı kılan özelliklerse sürücünün otomobil dışındada hareket edebilmesi senaryolarının eklenmiş olması. 1994 yılında ilk versiyonu piyasaya çıkan bu oyunun 100 milyondan fazla satılmış olması oyunun kalitesindeki trendi daima sürdürdüğünü gösteriyor.

 

 

 Kategori: Video

Bora M. Deniz ()

Teknoloji, internet, ve bilişim gibi konularda paylaşımlarım ve yazılarımla 2011 den beri teknorapor.com dayım. Sosyal medya da yararlı bulduğunuz yazılarımı paylaşmanız dileklerimle... The author shares and writings IT, internet and technology news blog offering

Yorum (1)

Trackback URL | Yorum RSS

  1. archiegg dedi ki:

    thanks your sharing.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

« Paylaş