Mobil Otel Rezervasyon Uygulaması

| 18 Şubat 2015 |
Mobil Otel Rezervasyon Uygulaması booking.com

Booking uygulaması mobil cihazınızda bulunması gereken, popüler otel rezervasyon seyahat ve konaklama uygulamalardan biri. Dünyanın önde gelen otellerini barındıran booking online rezervasyon servisiyle kullanıcılara sunduğu çeşitli indirimler özel fırsatlarla etkinliği yüksek bir uygulama.

Uygulama nın oldukça kullanışlı bir arayüzü var 7/24 telefon ve e-posta ile hizmet veren müşteri hizmetlerine yine booking üzerinden ulaşmanız mümkün. Yaptığınız aramaların geçmişini görüntüleyebileceğiniz gibi isterseniz booking de otel aramalarınızı ekran alıntısındaki gibi çeşitli filtrelere göre sıralayabiliyorsunuz. Dilerseniz konakladığınız tesis ile ilgili başka kullanıcılar için yorum bırakmak ve tesisi puanlamak da uygulamanın etkin ve önemli özelliklerinden birisi. Bu kullanıcıların, tesislerden daha iyi bir hizmet alması yönünde önemli ve etkin bir yöntem.

otel rezervasyon booking ana sayfaotel rezervazyon sıralama

Arama özelliğininde hedefinizi ve otelde kalmayı düşündüğünüz tarihleri yazmamız bize bir çok alternatifi sunuyor. Bunlar arasından tercihde bulunmak ve yorumları da dikkate almak seyahat öncesi keyifli oldukça keyifli aslında…

otel rezervasyon_tarihi
bookingcom01

Çoğu zaman direk olarak alamayacağım indirimi, avantajları ve fırsatları booking.com üzerinden yakalamamız mümkün Rezervasyon öncesi booking.com üzerinden oteller hakkında yapılan yorumlara bakmak seyahat ve yolculuğu sevin insanlar için önemli bir bilgi kaynağı olabilir.

Sadece etkileyici görsellere sahip bu otelin aslında öyle olmadığı yorumlar sayesinde kolaylıkla anlaşılabilir kullanıcı yorumları yanında site üzerindeki puanlamalar sizin doğru oteller konaklamanızı yardımcı olacaktır.

Booking Ios , Andorid ve Windows Phone gibi işletim sistemlerini barındıran bu uygulamanın tabletlerinizde ve mobil cihazlarında bulundurulması

Acil durumlarda en yakın ve yorumlara ve puanlamaya dayalı en yakın otelde kredei kartı kullanmadan rezervasyon yaparak konaklayabilirsiz. Uygulamanın veri tabanı Türkiye ile sınırlı değil. Bu yazıyı yazarken 550.000 tesis civarında idi.

Harita üzerinden konum belirlenmesi , hava durumu bilgisi ile entegre olması o anda tesisin müsait olması gibi bilgilere anlık olarak ulaşabiliyorsunuz. 42 farklı lisanı destekleyen uygulama 53 ayrı para birimi ile fiyat bilgisinde ulaşmanızı sağlıyor.

Uygulamayı tam olarak kullanabilmek için hesap oluşturmak gerekli. Bunu facebook hesabınızla giriş yaparak yapabileceğiniz gibi direk kayıt e-mail üzerinden onaylamak şeklinde de yapabilirsiniz .10 milyon kişi tarafından indirilen booking uygulama belkide sizin de favorilerinizden biri olabilir.

Otel, tatil köyü, daire, suit başta olmak üzere diğer tüm tesislerde konaklamalarınızı planlayabilir haritalar üzerinden en kolay ve hızlı yoldan tesise ulaşabilirsiniz.

Uygulama offline olarak da yani internet bağlantınız olmadığı durumlarda  rezervasyonu çevrimdışı olarak saklayabiliyor ve online olduğunda işlemi gerçekleştiriyor.Kategori: Magazin

Bora M. Deniz ()

Teknoloji, internet, ve bilişim gibi konularda paylaşımlarım ve yazılarımla 2011 den beri teknorapor.com dayım. Sosyal medya da yararlı bulduğunuz yazılarımı paylaşmanız dileklerimle... The author shares and writings IT, internet and technology news blog offering

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

« Paylaş