Hotmail iPhone ve Android OS uygulaması

| 09 Kasım 2011 |


Hotmail POP3 Ayarı Mobile

Türkiye’de en çok kullanılan e-posta servisi %85 ile şu an için Hotmail. Hotmail güvenlik ve windows gezgini üzerindeki arayüzünü geliştikten sonra mobil uygulamalar içinde resmi embedded application OS içinde yayınladı.

  • Bu uygulamayı mobil platformalarda Apple firmasının iOS5 işletim sistemi (OS gömülü olarak mevcut) ve Android 2.1 ve üstü işletim sistemleri üzerine kurabilirsiniz.
  • Özellikle iPad işletim sisteminde otomatik olarak Hotmail hesabı kurmak oldukça kolay bir hale getirilmiş. Bunun için Ayarlar> Mail,Kişiler,Takvimler> Hesap Ekle kısmından Hotmail seçip e-posta adresini ve şifrenizi girmeniz hesabı aktive etmek için yeterli oluyor. Dilerseniz Hotmail adres defterini ve takvim bilgilerini iO5 işletim sistemi yüklü cihazımızla senkronize etmemizde mümkün oluyor. Uygulamayı videodan seyredebilirsiniz.
  • Android 2.1 ve üstü işletim sistemi yüklü cihazlarda kullanabileceğiniz uygulamayı Android Market ten indirebilirsiniz. Uygulamayı yükledikten sonra e-posta adresinizi ve şifrenizi girmeniz yeterli olacaktır. Bu uygulamaya birden fazla hotmail hesabı ekleyebildiğiniz gibi hesapları farklı sekmelerde gruplandırabilir ve çektiğiniz fotografları hotmail üzerinde paylaşabilirsiniz.

iphone üzerinden e-hesap ekleyi seçtiğinizde hotmail haricinde icloud, Gmail, microsoft exchange ,yahoo, gibi diğer e-posta hizmetlerini yüklemeniz imkan dahilindedir.Kategori: Internet

Bora M. Deniz ()

Teknoloji, internet, ve bilişim gibi konularda paylaşımlarım ve yazılarımla 2011 den beri teknorapor.com dayım. Sosyal medya da yararlı bulduğunuz yazılarımı paylaşmanız dileklerimle... The author shares and writings IT, internet and technology news blog offering

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

« Paylaş