General Mobile Elite 32 G Byte

| 20 Nisan 2014 |
General Mobile Discovery Elite 32 G Byte

General_Mobile_Elite_32General Mobile Firması tarafından 32 G Byte dahili hafızaya sahip, Elite modeli piyasaya sunuldu. Mobil uygulama ve oyunlarda iyi bir performans sunabilecek dört çekirdekli 2.2 Ghz Qualcomm Snapdragon işlemciye sahip. General Mobile Discovery cep telefonu, aslında 2013 yılı içersinde fiyat performans açısından bakıldığında pek çok kullanıcı tarafından tercih edilen bir model olmuştu. Bu başarısını 2014 yılında devam ettiren General Mobile bir üst segmente Elite modelini çıkartarak bu pazarda başarılı grafiğini artırmayı planlıyor gibi. 730 Tl gibi fiyatlardan 1.300 Tl ye doğru kayan yeni model biraz daha üst model. Bende göze çarpan ilk bu modelde çift SIM desteğinin olmaması. Çift hattı olan kullanıcılar için önemli bir özelliğin bu modelde olmaması bu anlamda yeni modele geçmeyi düşünen kullanıcılar içinde hayal kırıklığı olabilir.

Gorilla Glass 1920×1080 piksel full HD 401 piksel yoğunluktaki 5,5 inch (13,97 cm) ekran büyüklüğü ile oldukça iddalı. General Mobile Discovery Elite modelinde 16 M piksel flahs destekli ve geniş açı özelliğine arka kamera ve 8 M piksel ön kamera kullanılmış. Renk olarak siyah ve beyaz olan General Mobile Discovery Elite de etkileşimlerinden farklılıklar yaratılmaya çalışılmış. Ekran na parmağınızla C harfi çizdiğinizde fotoğraf çekmek istediğinizi anlayıp kamera uygulamasını açıyor. Ekrana iki kere tıklatığınızda ise ekran kilit tuşunu açarak kendini hazırlıyor.

156×75 mm boyutlarındaki telefonun kalılığı ise 9.7 mm. Ekran sa 5,5” General Mobile Elite nin sistemi ise Android İşletim Sistemi (4.2 Jelly bean). GSM 850/900/1800/1900, 2100 MH bandlarını destekleyen telefon HSDPA 42 Mbps / HSUPA 21 Mbps 3 G Standartlarını kullanıyor. General Mobile Discovery Elite de 2500 mAh lık batarya seçilmiş.

Cihazın kutusundan çıkan kulaklık ve diğer aksesuarlar discovery modeli ile aynı. Yine programlar özellikle radyo özelliği sonradan ilave edilebiliyor.

Segmentinde yine fiyat performans açısından tercih nedeni olacak bir model.Etiket: ,

Kategori: Cep Telefonu

Bora M. Deniz ()

Teknoloji, internet, ve bilişim gibi konularda paylaşımlarım ve yazılarımla 2011 den beri teknorapor.com dayım. Sosyal medya da yararlı bulduğunuz yazılarımı paylaşmanız dileklerimle... The author shares and writings IT, internet and technology news blog offering

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

« Paylaş