Facebook sayfasını begenmekten vazgecmek

| 03 Eylül 2012 |
Facebook sayfaları beğenmekten vazgeçmek

yada facebook page unlike yapmak için bir çok nedeniniz olabilir. Facebook sayfanızda Haber Kaynağınız üzerinden yapılan paylaşımlar bekletilerinizi karşılamıyor veya yanlışlıkla otomatik olarak begenmiş de yani page like yapmış olabilirsiniz. Sağ üste yer alan Ana Sayfa yazısını tıklatın ardından ekran görüntüsünde olduğu gibi Haber Kaynağı sekmesini tıklatalım. Bu alandaki listede beğenmekten vazgeçeceğimiz sayfa başlığı üzerinde mouse ile gelip bekleyin. Ekran da görüldüğü gibi bir pencere belirecek bu pencerede Beğendim düğmesi tıklatın ve mouse menüsünde yer alan Beğenmekten Vazgeçi tıklatın. Artık bu sayfadan size bilgi akışı olmayacaktır.

page unlike

Facebook unlikeEğer Facebook’da topluca yer alan Beğendiğin Diğer sayfalar penceresine ulaşmak isterseniz;

Sağ üst köşedene yer alan sayfa adını tıklatın ve duvarınızda ki “Beğeniler” kısmınına giriyoruz. Dilerseniz  http://www.facebook.com/SAYFAADINIZ/favorites  yolu üzerinden de bu alana ulaşabilirsiniz. Önünde kalem ikonu olan “düzenle” linkini tıklatalım ve “Begendiğin diğer sayfalar” yazısını bulalım. Artık kontrollu bir şekilde haber kaynağınız olan sayfaları veya bir önceki ekrandan beğenilerinizi iptal edebilirsiniz.

topluca facebook begen vazgec

Bazende haber kaynağını içinde bazı sayfaların bildirimlerini gizlemiş olabiliriz bunu yeniden aktif hale getirmek istersek;

Yine Ana Sayfada , ve sekmeden haber kaynağını seçelim. Hemen bunun solunda beliren kalem simgesine tıklatalım.
Pencerede , gizlediğiniz veya aboneliğinden çıktığınız tüm kişilerin, uygulamaların, sayfaların ve grupların listesini görebilirsiniz. Bu listeden çıkarmak istediklerinizin yanlarındaki X simgesine tıklayın. Bunun anlamı bu haberlerin yeniden haber kaynağınızda göreceksiniz ve kaydet ile işlemi tamamlıyoruz.
 Kategori: İp Uçları

Bora M. Deniz ()

Teknoloji, internet, ve bilişim gibi konularda paylaşımlarım ve yazılarımla 2011 den beri teknorapor.com dayım. Sosyal medya da yararlı bulduğunuz yazılarımı paylaşmanız dileklerimle... The author shares and writings IT, internet and technology news blog offering

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

« Paylaş