Facebook üzerinde ücretsiz MS Office uygulamaları

| 25 Ekim 2012 |
Facebook üzerinde yer alan DOCS uygulaması Microsoft Office uygulamalarından Excel, Word ve Powerpoint gibi ücretli yazılım bileşenlerinin, web arayüzü üzerinden online olarak ücretsiz olarak kullanmasını sağlıyor. Bulut Bilişim destekli Office 365 mantığındaki bu uygulama aslında yazılımın tüm özelliklerine sahip olmasa da CV yazmak ve bunu Facebook ta paylaşmak veya hızlıca ödev yapmak isteyen ev kullanıcıları için oldukça iyi bir çözüm.  Genelde Facebook uygulamaları dendiğinde eğlence veya oyun başlıklar akla geliyor ancak DOCS buna farklı bir bakış açısı getiriyor.  Bu uygulamalarla oluşturduğunuz dökümanları dilerseniz arkadaşlarınızla da paylaşabiliyorsunuz. Aslında sunucu üzerinden dosya paylaşımı yapmış oluyorsunuz.

Farklı bir bakış açısı ile yazılım sektörünün hangi noktalara doğru ilerlediğini görmek açısında  bu uygulamayı denemenizi tavsiye ederim.

Facebook hesabınıza girdikten sonra; takip eden linkleri kullanarak uygulamaya ulaşabilirsiniz.

http://www.facebook.com/docshttp://docs.com/FriendsDocs

Add a Doc üzerinden dosyalarınızı dilerseniz, istediğiniz kişilerle paylaşabilirsiniz.Kategori: İp Uçları

Bora M. Deniz ()

Teknoloji, internet, ve bilişim gibi konularda paylaşımlarım ve yazılarımla 2011 den beri teknorapor.com dayım. Sosyal medya da yararlı bulduğunuz yazılarımı paylaşmanız dileklerimle... The author shares and writings IT, internet and technology news blog offering

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

« Paylaş