EuroSoft E-Ticaret Ekspres

| 10 Ağustos 2011 | 1 Yorum


EuroSoft,

yeni bir e-ticaret sitesi kurarak internet e-ticaret üzerinden satış yapmak isteyenler için E-Ticaret Ekspres paketini satışa sundu. E-Ticaret Ekpres‘in Türkçe yönetim paneli ye kendi e-ticaret sitenizi hızlıca inşa edip kolayca yönetmeniz mümkün.
E-Ticaret Ekspres, sahip olduğu yüzlerce farklı temayla size çok kısa sürede kurabileceğiniz sanal mağaza altyapısını sunuyor. E-Ticaret Ekspres ile sitenize sınırsız sayıda menü, haber, banner, anket, ürün kategorisi, ürün, resim ve benzeri içerikler girebilirsiniz.
E-Ticaret Ekspres yazılımının sunduğu B2C e-ticaret uygulamaları, online menü, online kargo takibi, ziyaretçi defteri, online ürün ve kategori yönetimi, farklı fiyat seçenekleri, yorumlar, sanal POS altyapısı, sınırsız ödeme tipi, online sipariş takibi, raporlar, ekstreler, online müşteri yönetimi, SEO uyumluluğu, 128 bit SSL ve daha birçok özellikle ticaretinize güç katabileceksiniz. Bilgi için: www.eurosoft.com.trKategori: Internet

Bora M. Deniz ()

Teknoloji, internet, ve bilişim gibi konularda paylaşımlarım ve yazılarımla 2011 den beri teknorapor.com dayım. Sosyal medya da yararlı bulduğunuz yazılarımı paylaşmanız dileklerimle... The author shares and writings IT, internet and technology news blog offering

Yorum (1)

Trackback URL | Yorum RSS

  1. Anton Baas dedi ki:

    The new Zune browser is surprisingly good, but not as good as the iPod’s. It works well, but isn’t as fast as Safari, and has a clunkier interface. If you occasionally plan on using the web browser that’s not an issue, but if you’re planning to browse the web alot from your PMP then the iPod’s larger screen and better browser may be important.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

« Paylaş