Tablet Dell Inspiron Duo

| 30 Haziran 2011 |


Hem tablet hem netbook olarak geliştirilen ürünler arasında en ilgi çekici tasarıma sahip olan ürün, hiç şüphesiz Dell’in inspiron serisine eklediği Duo Daha şimdiden 2011 Product Design Award (Ürün Tasarım Ödülü) almaya hak kazanan Inspiron Duo, yenilikçi ve cazip tasarımını, performansı ile birlikte birleştirerek kullanıcılarına sıradışı bir deneyim vadediyor. Dikey olarak döndürülebilir ekrana sahip olan ne book, 10.1 inç’lik ekranıyla aynı zamanda bir tablet bilgisayar olarak kullanılabilir 1.5 GHz Atom N550 işlemci barındırması, ürünün netbook olarak kullanımına son derece tatminkar bir performans sağlıyor. 320GB depolama birimi mevcut. Cihazın 1.3 MP kamerası ve iki adet USB çıkışı bulunuyor. Dell İnspiron Duo,  segmentindeki Acer Ic Tab W500   dan farklı olarak Windows 7 işletim sistemini kullanıyor. Tablet bilgisayarda Windows görmek çok alışık olduğumuz bir durum olmadığından, başlarda kullanıcıya zor anlar yaşatabilir. Fakat Windows 7’nin tatminkar dokunmatik ekran desteği, ürünün tablet kullanımına da zamanla alışmamızı sağlıyor. Tanıtım için tıklayınız.

Bu arada Acer Acer Ic Tab W500 de android honeycomb işletim sistemini kullandığı halde, Acer Ic Tab A500 ve A100 serisinde win7 işletim sistemini seçmiş.

[youtube id=”nS9Sy7DkobY” width=”600″ height=”350″]Kategori: Tablet

Bora M. Deniz ()

Teknoloji, internet, ve bilişim gibi konularda paylaşımlarım ve yazılarımla 2011 den beri teknorapor.com dayım. Sosyal medya da yararlı bulduğunuz yazılarımı paylaşmanız dileklerimle... The author shares and writings IT, internet and technology news blog offering

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

« Paylaş